Test fotoaparátov s TPD


Baví Vás fotografovanie alebo rozmýšľate nad kúpou nového fotoaparátu? Spolu s odborníkmi z Euronics TPD sme pre Vás pripravili zopár našich tipov. Nechajte si poradiť!

Kreatívny fotograf:

Chceli by ste vytvoriť kreatívne fotografie, ale chýbajú vám dostatočné skúsenosti? Máme pre vás riešenie v podobe zrkadlovky Canon EOS 77D, ktorá je vhodná nielen pre začiatočníkov. Tento špičkový foťák spĺňa všetky aj náročné kritéria na kreatívne fotografovanie. A pokiaľ Vám nevadí väčší objem, je to momentálne najlepšia voľba na trhu zrkadloviek v pomere cena – výkon.

Aktívny fotograf:

Často vyrážate za dobrodružstvom na hory, bike či vodu? Radi by ste zachytili tieto momenty svojho života, ale pri balení rátate s každým centimetrom kubickým? Priestor vám určite nezaberie Sony DSC-WX220. Je to naozaj malý kompaktný fotoaparát, ktorý môžete mať stále pri sebe. Napriek svojej veľkosti Vás prekvapí 10x optickým zoomom s malou ekvivalentnou vzdialenosťou, ktorá zaručí kvalitné fotografie.

Svet očami detí:

Radi Vaše deti fotografujú a vy sa ale bojíte o „svoj“ fotoaparát? Dajte im možnosť robiť vlastné fotografie a vlastným fotoaparátom. Panasonic DMC-FT30 je outdoorový odolný kompak v strednej kategórii – jednoduchý funkčný, prehľadný s nízkou hmotnosťou. A dá sa s ním fotiť aj pod vodou! Skvelý darček k blížiacemu sa koncu školského roka.

Life-style fotograf:

Veľkým hitom v poslednej dobe je „polaroid“ Instax mini 70 od Fijifilmu. Táto šikovná dizajnová hračka má všestranné režimy fotografovania s novo pridanou funkciou „selfie“. Automatické nastavovanie expozícii zabezpečí zachytenie objektu i v pozadí snímky, čoho výsledkom sú krásne fotografie s prirodzeným jasom. Tento lifestylový fotoaparát by nemal chýbať na žiadnej párty!