NBS udelila spoločnosti COFIDIS povolenie na poskytovanie úverov

Vážení klienti, dovoľujeme si Vám oznámiť, že Národná banka Slovenska udelila spoločnosti COFIDIS, a.s. povolenie na poskytovanie spotrebiteľských úverov bez obmedzenia rozsahu poskytovania spotrebiteľských úverov.

Môžeme tak ďalej ponúkať spotrebiteľské úvery na území Slovenskej republiky.
Váš Cofidis

COFIDIS - špecialista na poskytovanie úverov na diaľku COFIDIS

COFIDIS je medzinárodná finančná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie spotrebiteľských úverov na diaľku. Ponúka predovšetkým online pôžičky a rôzne spotrebiteľské úvery. V Slovenskej republike COFIDIS poskytuje svoje finančné služby od roku 2004. Výhodná úverová ponuka, dlhodobé skúsenosti a profesionálna zákaznícka starostlivosť radí COFIDIS medzi top spoločnosti v oblasti nebankových úverov.
 
Know-how Spoločnosť COFIDIS bola založená vo Francúzsku v roku 1982. Pôvodne vznikla spoločnosť COFIDIS preto, aby umožnila klientom nakupovať na splátky v zásielkovej spoločnosti 3 Suisses. Postupom času začal COFIDIS viac rozvíjať svoje aktivity a ponúkať sortiment jednoduchých produktov pre všetkých.
 
Know-how, získané počas viac ako 25 rokov, umožňuje COFIDISu aj naďalej ponúkať jednoduché finančné produkty dostupné každému a zaručuje zákaznícky servis na profesionálnej úrovni. Držíme krok s dobou. Vďaka rozmanitým spôsobom komunikácie (telefón, internet, pošta, fax) máte voľný a jednoduchý prístup k našim službám vždy, keď to potrebujete.
Pošlite nám novú otázku