Spoločnosť COFIDIS

Spoločnosť COFIDIS, a.s. je súčasťou medzinárodnej skupiny                                                                       Groupe Cofidis Participations

  

Groupe Cofidis Participations (Skupina COFIDIS) je medzinárodná finančná skupina špecializujúca sa na poskytovanie spotrebiteľských úverov.

Skupina COFIDIS

  • je dnes zastúpená v 8 európskych krajinách: vo Francúzsku, Belgicku, Taliansku, Španielsku, Portugalsku, Maďarsku, v Českej republike a na Slovensku (od roku 2005).
  • bola založená vo Francúzsku v roku 1982. Pôvodne vznikla spoločnosť COFIDIS preto, aby umožnila klientom nakupovať na splátky v zásielkovej spoločnosti 3 Suisses. Postupom času začala spoločnosť COFIDIS viac rozvíjať svoje aktivity a ponúkať sortiment jednoduchých produktov pre všetkých.

Know-how, získané počas viac ako 30 rokov, umožňuje spoločnosti COFIDISu aj naďalej ponúkať jednoduché finančné produkty dostupné každému a zaručuje zákaznícky servis na profesionálnej úrovni.
Komplexné informácie o skupine nájdete na stránke www.cofidis.com/en/

Skupina COFIDIS je na Slovensku zastúpená 2 spoločnosťami

  • COFIDIS, S.A., pobočka zahraničnej banky - sa špecializuje na financovanie nákupu motorových vozidiel prostredníctvom siete obchodných partnerov. Pre viac infomácií navštívte auta.cofidis.sk
  • COFIDIS, a.s. - poskytuje najmä účelové spotrebiteľské úvery – t.j. úvery za účelom financovania nákupu tovaru a/alebo služieb na splátky u obchodných partnerov (tzv. predaj na splátky) a revolvingové spotrebiteľské úvery a plánuje sa rozvíjať ako špecialista sa na predaj produktov a finančných služieb poskytovaných na diaľku.

Čo robíme?

Naše produkty a služby sú jednoduché a transparentné. Revolvingový úver COFIDIS sa prispôsobí Vašim potrebám a v prípade Vášho záujmu ho môžete využívať opakovane na základe jednej zmluvy.

Záujmy klienta sú u nás vždy na prvom mieste. Práve preto pre Vás pripravujeme okrem možnosti nákupu tovaru a služieb na splátky prostredníctvom našich zmluvných predajcov aj ďalšie produkty, ktoré Vám predstavíme už čoskoro.

Pošlite nám novú otázku