Spoločnosť COFIDIS

COFIDIS - špecialista na poskytovanie úverov na diaľku

COFIDIS je medzinárodná finančná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie spotrebiteľských úverov na diaľku. Ponúka predovšetkým online pôžičky a rôzne spotrebiteľské úvery na báze revolvingového úveru. V Slovenskej republike COFIDIS poskytuje svoje finančné služby od roku 2004. Výhodná úverová ponuka, dlhodobé skúsenosti a profesionálna zákaznícka starostlivosť radí COFIDIS medzi top spoločnosti v oblasti nebankových úverov.

Know-how

Spoločnosť COFIDIS bola založená vo Francúzsku v roku 1982. Pôvodne vznikla spoločnosť COFIDIS preto, aby umožnila klientom nakupovať na splátky v zásielkovej spoločnosti 3 Suisses. Postupom času začal COFIDIS viac rozvíjať svoje aktivity a ponúkať sortiment jednoduchých produktov pre všetkých.

Know-how, získané počas viac ako 25 rokov, umožňuje COFIDISu aj naďalej ponúkať jednoduché finančné produkty dostupné každému a zaručuje zákaznícky servis na profesionálnej úrovni.

Držíme krok s dobou. Vďaka rozmanitým spôsobom komunikácie (telefón, internet, pošta, fax) máte voľný a jednoduchý prístup k našim službám vždy, keď to potrebujete.

Čo robíme?

Naše produkty a služby sú jednoduché a transparentné. Revolvingový úver COFIDIS sa prispôsobí Vašim potrebám a v prípade Vášho záujmu ho môžete využívať opakovane na základe jednej zmluvy.

Záujmy klienta sú u nás vždy na prvom mieste. Služby v oblasti pôžičiek neustále zlepšujeme. Organizujeme si čas tak, aby Vám mohol slúžiť čo najlepšie. Náš tím vyvíja maximálne úsilie na zabezpečenie čo najkvalitnejších služieb pre Vás.

V záujme uspokojovania požiadaviek klientov a rozvíjania aktivít hľadá COFIDIS neustále nových spolupracovníkov. COFIDIS je silná a pružná spoločnosť, ktorá prejavuje svoju dynamickosť tímovým duchom a prácou, motiváciou a profesionalitou svojich zamestnancov.

Pošlite nám dotaz