Spoločnosť COFIDIS

COFIDIS - špecialista na poskytovanie úverov na diaľku

Spoločnosť COFIDIS, a.s. („Cofidis“) je súčasťou francúzskej finančnej skupiny COFIDIS Participations. Skupina je dnes zastúpená v 8 európskych krajinách: vo Francúzsku, Belgicku, Taliansku, Španielsku, Portugalsku, Maďarsku, v Českej republike a na Slovensku. V Slovenskej republike pôsobí Cofidis od roku 2007. V októbri 2015 získala spoločnosť povolenie (licenciu) Národnej banky Slovenska („NBS“) na poskytovanie spotrebiteľských úverov.
Cofidis sa zaoberá poskytovaním účelových spotrebiteľských úverov – t.j. úverov za účelom financovania nákupu tovaru a/alebo služieb na splátky u obchodných partnerov (tzv. predaj na splátky), ako aj poskytovaním neúčelových spotrebiteľských úverov s prevodom finančných prostriedkov priamo na bankový účet klientov. Cofidis sa špecializuje na spotrebiteľské úvery fyzickým osobám. Do aktivít spoločnosti nespadá poskytovanie hypotekárnych ani podnikateľských úverov.

Know-how

Spoločnosť COFIDIS bola založená vo Francúzsku v roku 1982. Pôvodne vznikla spoločnosť COFIDIS preto, aby umožnila klientom nakupovať na splátky v zásielkovej spoločnosti 3 Suisses. Postupom času začal COFIDIS viac rozvíjať svoje aktivity a ponúkať sortiment jednoduchých produktov pre všetkých.

Know-how, získané počas viac ako 25 rokov, umožňuje COFIDISu aj naďalej ponúkať jednoduché finančné produkty dostupné každému a zaručuje zákaznícky servis na profesionálnej úrovni.

Čo robíme?

Naše produkty a služby sú jednoduché a transparentné. Revolvingový úver COFIDIS sa prispôsobí Vašim potrebám a v prípade Vášho záujmu ho môžete využívať opakovane na základe jednej zmluvy.

Záujmy klienta sú u nás vždy na prvom mieste. Práve preto pre Vás pripravujeme okrem možnosti nákupu tovaru a služieb na splátky prostredníctvom našich zmluvných predajcov aj ďalšie produkty, ktoré Vám predstavíme už čoskoro.

Pošlite nám dotaz