Čo robíme

COFIDIS je špecialista na spotrebiteľské financovanie. Na Slovensku poskytujeme klientom financovanie nákupu motorových vozidiel a účelové spotrebiteľské úvery – t.j. úvery za účelom financovania nákupu tovaru a/alebo služieb na splátky u obchodných partnerov (tzv. predaj na splátky) a revolvingové spotrebiteľské úvery. Plánujeme sa rozvíjať ako špecialista na predaj produktov a finančných služieb poskytovaných na diaľku.

Naše produkty a služby sú jednoduché a transparentné. Revolvingový úver COFIDIS sa prispôsobí Vašim potrebám a v prípade Vášho záujmu ho môžete využívať opakovane na základe jednej zmluvy. Záujmy klienta sú u nás vždy na prvom mieste. Práve preto pre Vás pripravujeme okrem možnosti nákupu tovaru a služieb na splátky prostredníctvom našich zmluvných predajcov aj ďalšie produkty, ktoré Vám predstavíme už čoskoro.

Skupina Cofidis

Skupina Cofidis - je dnes zastúpená v 9 európskych krajinách: vo Francúzsku, Belgicku, Taliansku, Španielsku, Portugalsku, Maďarsku, v Českej republike, Poľsku a na Slovensku (od roku 2005). - bola založená vo Francúzsku v roku 1982. Pôvodne vznikla spoločnosť COFIDIS preto, aby umožnila klientom nakupovať na splátky v zásielkovej spoločnosti 3 Suisses.

Postupom času začala spoločnosť COFIDIS viac rozvíjať svoje aktivity a ponúkať sortiment jednoduchých produktov pre všetkých. Know-how, získané počas viac ako 30 rokov, umožňuje spoločnosti COFIDIS aj naďalej ponúkať jednoduché finančné produkty dostupné každému a zaručuje zákaznícky servis na profesionálnej úrovni. Komplexné informácie o skupine nájdete na stránke www.cofidis.com.

Medzinárodné skúsenosti

Spoločnosť COFIDIS je súčasťou medzinárodnej skupiny Groupe Cofidis Participations. Skupina COFIDIS je medzinárodná finančná skupina špecializujúca sa na poskytovanie spotrebiteľských úverov.

Spoločnosť COFIDIS podporuje športovcov

Sme hrdým sponzorom francúzskeho profesionálneho závodného cyklistického tímu COFIDIS Solutions Credits. Detailne informácie nájdete na stránke tímu www.equipe-cofidis.com

Zlúčenie spoločností COFIDIS na Slovensku

Spoločnosť COFIDIS je súčasťou medzinárodnej skupiny Groupe Cofidis Participations. Skupina COFIDIS je medzinárodná finančná skupina špecializujúca sa na poskytovanie spotrebiteľských úverov.

Viac