O nás

COFIDIS - špecialista na spotrebiteľské financovanie

Viac ako 40 rokov pomáhame Európanom s financovaním

Sme špecialistami spotrebiteľského financovania. Naše produkty a služby sú jednoduché a transparentné pre všetkých.
viac ako
30 miliónov
spokojných klientov
nájdete nás
v 9 európskych
krajinách
pôsobíme
už 40 rokov
na európskom trhu

Podporujeme športovcov

Sme športovými nadšencami a naše srdce si získala, predovšetkým cestná cyklistika. Je to už 25 rokov podporujeme profesionálnych cyklistov a pravidelne sa náš tím zúčastňuje najprestížnejších svetových pretekov.

Jedinečné lojalita v partnerstve

Od roku 1997, kedy vznikol Team COFIDIS, hrdo nosilo naše farby už mnoho cyklistov a team nechýbal ani na jediných pretekoch Tour de France. Sme hrdí, že sme sa v roku 2019 vrátili medzi špičku v cestnej cyklistike - do UCI World Tour série.

Okolo Slovenska

COFIDIS tím nesmie chýbať ani na prestížnych domácich pretekoch Okolo Slovenska.
#COFIDISMYTEAM

Skupina COFIDIS

Spoločnosť COFIDIS je súčasťou skupiny COFIDIS GROUP. Skupina COFIDIS GROUP je medzinárodná finančná spoločnosť špecializujúca sa na poskytovanie spotrebiteľských úverov. Vďaka pôsobeniu v 9 európskych krajinách môžeme našim klientom ponúkať širokú škálu našich finančných produktov vo Francúzsku, Belgicku, Taliansku, Španielsku, Portugalsku, Maďarsku, Českej republike, Poľsku a Slovensku.
Viac

Čo robíme

Spoločnosť COFIDIS sa špecializuje na spotrebiteľné financovanie, financovanie nákupu motorových vozidiel, predaj na splátky a úvery. Potrebujete si zafinancovať nákup auta alebo ste našli tovar, po ktorom túžite a chcete si ho kúpiť na splátky? S COFIDISom získate financovanie na čokoľvek rýchlo a jednoducho. Sme vašim partnerom v každej životnej situácii. Hľadáte revolvingový či bezúčelový úver na čokoľvek? Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme.

Pomáhame najlepším

COFIDIS nie je iba financovanie. Už od roku 1997 sme hlavným sponzorom cyklistického tímu COFIDIS. Záleží nám tiež na planéte, zdraví a vzdelávaní, preto našu podporu získali aj učitelia či enviromentalisti. Veríme, že všetky silné spoločnosti by mali podporovať tých, ktorí sa nás všetkých snažia posúvať vpred.